05.06.2011, autor: Kateřina Kroupová , kategorie: Pozvánky

Kurz výroby a práce s biblickými postavičkami

14. – 15. října 2011 v Diecézním domě kardinála Trochty
Kurz výroby a práce s biblickými postavičkami

Litoměřická farnost Všech svatých Vás srdečně zve na Kurz výroby a práce s biblickými postavičkami 14. – 15. října 2011 v Diecézním domě kardinála Trochty.

Pod vedením vyškolených lektorek si vyrobíme biblické postavičky. Trup mají z drátu a nohy z olova. Je tedy možné vyjádřit jimi postoj i pohyb (krok, klečení, ruce před obličejem...). Text a jeho děj si vštěpujeme, když se díváme na postoj a rozložení jednotlivých postaviček. Je mnoho možností, jak použít této metody při biblické práci s dětmi i dospělými.

Další podrobnosti viz. Plakát

PŘIHLÁŠKY: u Mgr. Kateřiny Kroupové nebo zasílejte na emailovou adresu: katy.ltm@seznam.cz, tel.: 732965933.

Ke stažení: Plakát, 107 kB