21.04.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Stalo se

ČTVRTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ, NEDĚLE DOBRÉHO PASTÝŘE

Ohlášky neděle 21. dubna 2024
ČTVRTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ, NEDĚLE DOBRÉHO PASTÝŘE

Dnes prožíváme ČTVRTOU NEDĚLI VELIKONOČNÍ, NEDĚLI DOBRÉHO PASTÝŘE, DEN MODLITEB ZA DUCHOVNÍ POVOLÁNÍ.

V následujícím týdnu budeme prožívat

• v úterý svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, hlavního patrona pražské arcidiecéze
  • ve středu památku sv. Jiří, mučedníka, také památka sv. Fidela ze Simaringy, kněze a mučedníka
  • ve čtvrtek svátek sv. Marka, evangelisty
  • Příští neděle bude pátá neděle velikonoční.
  1. Děkuji vám všem, kteří jste pomáhali při přípravě poutní mše svaté v kostele Zvěstování Panně Marii.
  2. Příští neděli 28.4. 2024 ve 12 hod. se vydáme z kostela Všech svatých na pěší pouť do kostela sv. Vojtěcha v Počaplech. poutní mše sv. tam začíná v 15 hod.
  3. Aktuální číslo KT (16) věnuje pozornost uvedení do služby olomouckého arcibiskupa Josefa Nuzíka, pohledu na 20 let našeho členství v Evropské unii, vzpomínce na malířku Věru Novákovou, uvažují o přínosu skautských oddílů pro farnosti, o dělbě práce v rodině aj.
  4. Sbírka minulou neděli činila 6.526,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané dny velikonoční doby. P. Józef