27.11.2016, autor: P. Jozef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Ohlášky - neděle 27. 11. 2016

PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

Ohlášky - neděle 27. 11. 2016 - PRVNÍ NEDĚLE ADVENTNÍ

V tomto týdnu budeme prožívat:

* v pondělí připomínku sv. Mansueta (Miloslava), biskupa a mučedníka

* ve středu svátek sv. Ondřeje, apoštola a mučedníka

* ve čtvrtek památku sv. Edmunda Kampiána, mučedníka

* v sobotu památku sv. Františka Xaverského, misionáře

* Příští neděle bude druhá neděle adventní.

1. Adventní duchovní obnova v naší farnosti se bude konat v sobotu 3.12. 2016 od 14 hod. v DDKT. Povede ji P. Lukáš Bakajsa z Ústí n. L. Podrobnosti jsou na plakátku.

2. Příští neděli v 15 hod. zvu všechny do našeho kostela na setkání se svatým Mikulášem.

3. Rozpis rorátních mší sv. v kostele sv. Jakuba je vzadu na bočním oltáři.

4. O adventních nedělích a o vánočních svátcích bude kostel Všech svatých otevřený pro veřejnost. Prosíme o zajištění služeb. Rozpis služeb zajišťuje paní Marie Mazancová.

5. Papež František oslaví 17.12. 2016 80. narozeniny. Iniciativa Exitus pro něj připravuje dárek - dobrý skutek. Svatému otci bude v prosinci předán dárkový šek. Částka vybraná ve sbírce pak bude jeho jménem předána hospicům v ČR. Podrobnosti ke sbírce vám sdělí paní Margit Veselská, která tuto sbírku v Litoměřicích organizuje.

6. Sbírka z minulé neděle vynesla 4.515,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, přízeň, za zhotovení adventních věnců, za finanční dary a za úklid kostela.

Přeji vám požehnanou neděli. P. Józef