01.01.2018, autor: P.Jozef Szeliga, kategorie: Ohlášky

Římskokatolická farnost – děkanství u Všech svatých v Litoměřicích

Ohlášky – neděle 31. 12. 2017 – SVÁTEK SVATÉ RODINY JEŽÍŠE, MARIE
A JOSEFA

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• v pondělí slavnost Matky Boží Panny Marie, Nový rok, Světový den modliteb za mír
  • v  úterý památku sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve
  • Příští neděli bude slavnost Zjevení Páně. Při mši svaté bude žehnání vody, křídy, kadidla, případně zlatých předmětů.
  1. V pondělí 1. ledna 2018 od 15 hod. bude v kostele sv. Jakuba sloužena mše sv. podle misálu z r. 1962. Zpívat bude chrámový sbor.

1. V úterý 2. ledna 2018 od 13 hod. bude v našem kostele pohřeb paní  Marie Maňáskové.

1. V sobotu 6. ledna od 14 hod. vás zvu do DDKT na druhou část cyklu „Je modlení umění?“  Přednášet bude P. Vojtěch Suchý, bývalý provinciál jezuitů.

1. Dnes v 16 hod. je v katedrále mše svatá na poděkování za rok 2017. V kostele Všech svatých večerní mše svatá nebude.

Sbírka o vánočních svátcích vynesla  celkem 12.597,- Kč. Sbírka ze svátku sv. Štěpána je věnována na potřeby diecéze.  Děkujeme.

Duchovní správa vám děkuje za vaše modlitby, finanční dary a za úklid kostela.

Přeji  vám  požehnanou neděli a celý nový rok.  P. Józef