21.03.2011, autor: Lucie Kudibálová, kategorie: Pozvánky

Pápěří, to jsou "lidi pro lidi"

Školení pro zájemce o dobrovolnickou službu

Občanské sdružení Pápěří nyní bude nově zastřešovat dobrovolnictví jak v Městské litoměřické nemocnici, tak i v Domově na Dómském pahorku a Hospici sv. Štěpána.

Vstupní školení pro zájemce o dobrovolničení se koná dne 30. dubna 2011 v litoměřické nemocnici na oddělení LDN D. Budou zde školeni dobrovolníci pro všechna tato zařízení.

Školení povede garantka celého dobrovolnického programu MUDr. Ivana Kořínková.  Věřte, že toto školení je opravdu "bomba".  Na školení se rozhodně nebudete nudit, ba naopak, nebudete chtít skončit :-) S tímto je ale potřeba počítat, neboť pokud byste v nemocnici z nadšení ze školení zůstávali i další den, započítává se Vám pak již poplatek za pobyt :-)

Začátek je od 9.00 hodin, zájemci se mohou hlásit na tel. čísle +420 739 463 296.

Všichni se těšíme na nové tváře, nový vítr a na nové nápady (také na nové psy, protože i ti nám dělají dobrovolníky :-) A dobrovolníci (lidští i čtyřnozí) se také mají nač těšit.

Za celý tým Ing. Lucie Kudibálová, koordinátorka dobrovolnického programu.

Pápěří
občanské sdružení