02.09.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVACÁTÁ DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 1. září 2024
DVACÁTÁ DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVACÁTOU DRUHOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• v úterý památku sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve
  • ve čtvrtek připomínku sv. Terezie z Kalkaty – Matky Terezy
  • v pátek je první pátek v měsíci
  • v sobotu památku sv. Melichara Grodeckého, kněze a mučedníka
  • Příští neděle bude dvacátá třetí neděle v mezidobí.
  1. V pátek 6.9. 2024 při večerní mši svaté požehná otec biskup Stanislav reliéf Panny Marie z poutního kostela v Křešicích. Reliéf byl uložený v depozitáři a se svolením otce biskupa je umístěn v našem kostele.
  2. V sobotu 7.9. 2024 při příležitosti Dnů evropského dědictví budou naše kostely Všech svatých, sv. Jakuba, sv. Ludmily a sv. Vojtěcha otevřeny pro veřejnost. Prosím o pomoc při zajištění služeb.
  3. Příští neděli 8.9. 2024 po dopolední mši sv. jsme zváni na prezentaci návrhu na revitalizaci Dómského pahorku.
  4. Příští neděli 8.9. 2024 v 15 hod. vás také zveme na poutní mši svatou do kostela Narození Panny Marie v Libochovanech. Hlavním celebrantem bude Mons. Radek Jurnečka, generální vikář.
  5. V sobotu 14. září od 10 hod. bude v Třebenicích Mons. Radek Jurnečka sloužit zádušní mši svatou k 20. výročí úmrtí P. Ladislava Kubíčka.
  6. Prosím rodiče, aby přihlašovali své děti na výuku náboženství. Přihlášky jsou vzadu u kropenky a na webových stránkách farnosti.
  7. Dne 9. září 2024 si udělí svátost manželství pan Ing. Miloš Kuba a Mgr. Tatiana Pavlovská. Kdo by věděl o překážkách platného uzavření manželství, ať to oznámí na farním úřadě. Modleme se za snoubence.
  8. Ve středu 4. září v 10 hod. bude v kostele Všech svatých sloužena mše sv. k vikariátnímu setkání kněží litoměřického a ústeckého vikariátu.
  9. Sbírka minulou neděli činila 8.253,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané letní dny. P. Józef

Ke stažení: Prihlaska-do-nabozenstvi-GDPR--2.docx, 8 kB