21.10.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Stalo se

DVACÁTÁ DEVÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 20. října 2024

DVACÁTÁ DEVÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVACÁTOU DEVÁTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• v pondělí památku bl. Karla Rakouského
  • v úterý památku sv. Jana Pavla II., papeže
  • ve středu památku sv. Jana Kapistránského, kněze
  • ve čtvrtek památku sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
  • v pátek slavnost Výročí posvěcení kostela
  • v sobotu sobotní památku Panny Marie
  • Příští neděle bude třicátá neděle v mezidobí.
  1. V týdnu od 25. října lze získat plnomocné odpustky pro duše v očistci, pokud z vážných důvodů nemůžeme navštívit hřbitovy v době od 2. do 8. listopadu 2024.
  2. V sobotu 2. listopadu v 10 hod. bude na litoměřickém hřbitově pobožnost za zemřelé.
  3. V sobotu 9. listopadu se od 10 hod. sejdou v DDKT ti, kteří se věnují v naší diecézi katechezi. Vítaní jsou všichni zájemci o náboženské vzdělávání. Přihlásit se je třeba do 20.10.2024. Podrobnosti na plakátku a na diecézních webových stránkách.
  4. V aktuálním čísle katolického týdeníku (č. 42) najdeme zprávy o průběhu druhého týdne synody, o pomoci dobrovolníků na severní Moravě, dvoustranu o životě a mučednické smrti Jerzyho Popielušky, doporučuji k přečtení také zajímavou přílohu Perspektivy.
  5. Sbírka minulou neděli v naší farnosti a dobrovolné vstupné z koncertu Anežky Landové činily 11.854,- Kč. Mnohokrát děkuji.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané dny. P. Józef