22.06.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 23. června 2024
DVANÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVANÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• v pondělí slavnost Narození sv. Jana Křtitele
  • ve čtvrtek památku sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
  • v pátek památku sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, učitele církve
  • v sobotu slavnost svatých Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů brněnské diecéze
  • Příští neděle bude třináctá neděle v mezidobí.
  1. V úterý 25. června ve 14.30 hod. bude v kapli Nejsvětějšího srdce Ježíšova v DDKT mše svatá na ukončení školního roku. Na konci mše sv. bude dětem, které chodily na výuku náboženství, rozdáno vysvědčení. Zveme děti i jejich rodiny.
  2. Paní Mgr. Marii Brůnové mnohokrát děkuji za její službu katechetky a za přípravu dětí k prvnímu svatému přijímání.
  3. V aktuálním čísle KT (25) najdeme články o ukončení školního roku na církevních školách, o přípravě primičních mší svatých, dvaceti pěti ročnících Dnů lidí dobré vůle na Velehradě, o tom, jak dobře prožít rodinnou dovolenou. K přečtení doporučuji také celou přílohu Perspektivy, zejm. vzpomínku historika Šebka na pastýřský list biskupů před 75 lety.

Sbírka minulou neděli činila 6.517,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané dny. P. Józef