01.07.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 30. června 2024

TŘINÁCTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme TŘINÁCTOU NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• ve středu svátek sv. Tomáše, apoštola
  • ve čtvrtek památku sv. Prokopa, opata
  • v pátek slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy, první pátek v měsíci
  • v sobotu památku sv. Marie Gorettiové, panny a mučednice
  • Příští neděle bude čtrnáctá neděle v mezidobí.
  1. Přeji vám všem požehnané dny školních prázdnin a dovolených.
  2. Vzhledem k tomu, že opakovaně dochází k poškození pokladničky a vstupní mříže u hlavního vchodu do kostela Všech svatých, prosím vás o pomoc. Pokud máte během dne cestu městem, podívejte se, prosím, na hlavní dveře kostela, zda jsou otevřené. Za zavřenými dveřmi se totiž zloději snaží páčidlem poškodit mříž a pokladničku vybrat.
  3. Dvojčíslo KT (26 -27 za 50,- Kč) přináší mnoho námětů na dobré prožití doby dovolených a prázdnin, zajímavé přílohy Perspektivy a Léto s KT, prázdninovou soutěža jiné.
  4. Sbírka minulou neděli činila 6.842,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané dny.  P. Józef