09.09.2024, autor: Miloslav Marek, kategorie: Ohlášky

DVACÁTÁ TŘETÍ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Ohlášky neděle 8. září 2024
DVACÁTÁ TŘETÍ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes prožíváme DVACÁTOU TŘETÍ NEDĚLI V MEZIDOBÍ, také svátek narození Panny Marie.

V následujícím týdnu budeme prožívat:

• v pondělí památku sv. Petra Klavera, kněze
  • v úterý památku bl. Karla Spinoly, kněze a mučedníka
  • ve čtvrtek památku Jména Panny Marie
  • v pátek památku sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve
  • v sobotu svátek Povýšení svatého kříže
  • Příští neděle bude dvacátá čtvrtá neděle v mezidobí.
  1. Teď po mši sv. můžeme zhlédnout prezentaci návrhu na revitalizaci Dómského pahorku.
  2. Dnes v 15 hod. vás zvu na poutní mši svatou do kostela Narození Panny Marie v Libochovanech. Hlavním celebrantem bude Mons. Radek Jurnečka, generální vikář.
  3. V úterý 10.9. 2024 od 19.30 hod. jsme zváni do kaple DDKT k modlitbě chval. Ty se během školního roku budeme modlit každé druhé úterý v měsíci.
  4. V sobotu 14. září od 10 hod. bude v Třebenicích Mons. Radek Jurnečka sloužit zádušní mši svatou k 20. výročí úmrtí P. Ladislava Kubíčka.
  5. V sobotu 14.9. od 16 hod. zveme na poutní mši svatou do nově vysvěcené nemocniční kaple Povýšení sv. kříže.
  6. Prosím rodiče, aby přihlašovali své děti na výuku náboženství. Přihlášky jsou vzadu u kropenky a na webových stránkách farnosti.
  7. Dne 9. září 2024 si udělí svátost manželství pan Ing. Miloš Kuba a Mgr. Tatiana Pavlovská. Kdo by věděl o překážkách platného uzavření manželství, ať to oznámí na farním úřadě. Modleme se za snoubence.
  8. Sbírka minulou neděli činila 8.146,- Kč. Děkujeme.

Duchovní správa Vám děkuje za vaše modlitby, za úklid kostela a za finanční dary do sbírky a na farní účet.

Přeji vám požehnané dny. P. Józef

Ke stažení: Prihlaska-do-nabozenstvi-GDPR--1.docx, 8 kB